GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6972469
nr 697 2469
Porslin
6 delar, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: skador, gamla lagningar
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 maj 2011
kl 19:08:18
250 kr
400 kr
350 kr